Sukcesy sportowe w roku szkolnym 2017/2018
DZIEWCZĘTA:
I m-ce w powiecie sztafetowe biegi przełajowe:
Oliwia Ogierman, Izabella Pryszcz, Nadia Wróbel, Bożena Slawik, Emilia Paszek, Paulina Bojdoł, Alicja Branka, Emilia Pazdzierny
II m-ce w powiecie Unihokej:
Martyna Wala, Patrycja Zidek, Karolina Janeczek, Julia Pieszur, Wiktoria Drela, Wiktoria Dyduch, Nadia wróbel, Dominika Kasprzak, Nina Hoszek, Dominika Dudek, Natalia Swiderska, Amelia Siwiec, Jennifer Smigielska, Oliwia Ogierman
I m-ce w powiecie koszykówka
III m-ce w rejonie
Amelia Siwiec, Maryna Wala, Patrycja Zidek, Wiktoria Drela, Nina Hoszek, Wiktoria Dyduch, Oliwia Ogierman, Martyna Mielczarek, Dominika Putkowska, Kasia Kaleta, Emilia Paszek, Natalia Swiderska, Jennifer Smigielska, Weronika Bromboszcz, Nadia Wróbel , Dominika Kasprzak
I m-ce w powiecie piłka nożna
I m-ce w rejonie
Natalia Swiderska, Jennifer Smigielska, Wiktoria Drela, Nadia Wróbel, Oliwia Ogierman, Emilia Paszek, Amelia Siwiec, Wiktoria Grodzka, Paulina Mryka
CHŁOPCY:
I m-ce w powiecie sztafetowe biegi przełajowe
I m-ce w rejonie
XIV m-ce w województwie
Janik Szymon, Brun Bartosz, Kobel Maksymilian, Kruszyna Wojciech, Zbiciak Kuba, Skrzypczyk Kuba, Gach Krzysiek, Lachowski Jarek
I m-ce w powiecie piłka nożna
II m-ce w rejonie
Gałka Daniel, Jarosz Mateusz, Janik Szymon, Lachowski Jarek, Woźniak Dawid, Brun Bartek, Kozok Kamil, Błaszczyk Daniel, Zbiciak Kuba, Walczak Borys, Maciejak Kacper, Jachta Adrian, Kruszyna Wojciech, Sarnecki Sebastian
I m-ce w powiecie Lekkoatletyka
I m-ce w rejonie
XV m-ce w województwie
Bacza Łukasz, Skrzypczyk Kuba, Janik Szymon, Lachowski Jarek, Brun Bartek, Woźniak Dawid, Kobel Maksymilian, Gach Krzysztof, Kruszyna Wojtek, Kozok Kamil, Zbiciak Kuba, Sarnecki Sebastian, Błaszczyk Daniel, Skrzypczak Mateusz, Maciejak Kacper, Jachta Adrian, Horzela Sebastian, Lipok Sebastian, Maszka Michał, Pietras Kuba, Ślusarz Daniel, Hulboj Daniel
II m-ce w powiecie drużynowe biegi przełajowe
Janik Szymon, Kruszyna Wojciech, Brun Bartek, Kobel Maksymilian, Lachowski Jarek, Zbiciak Kuba, Gach Krzysztof
II m-ce w powiecie tenis stołowy
Skrzypczak Kuba, Maciejak Kacper
I m-ce w powiecie w badmintonie
II m-ce w rejonie
Skrzypczak Kuba, Maciejak Kasper
II m-ce w powiecie koszykówka
Kozok Kamil, Kruszyna Wojtek, Błaszczyk Daniel, Lachowski Jarek, Woźniak Dawid, Brun Bartek, Janik Szymon, Jachta Adrian, Gałka Daniel, Sarnecki Sebastian
II m-ce w powiecie Unihokej
Kozok Kamil, Woźniak Dawid, Janik Szymon, Brun Bartek, Sarnecki Sebastian, Tabor Bartek, Kruszyna Wojtek, Janosz Kuba, Kobel Maksymilian, Gałka Daniel, Jarosz Mateusz, Błaszczyk Daniel
III m-ce w powiecie piłka ręczna
Kobel Maksymilian, Gałka Daniel, Brun Bartek, Skrzypczak Mateusz, Błaszczyk Daniel, Jarosz Mateusz , Woźniak Dawid , Kozok Kamil, Janik Szymon, Jachta Adrian, Malinowski Blazej, Lachowski Jarek, Kruszyna Wojtek, Sarnecki Sebastian, Zbiciak Kuba, Palka Dominik
II m-ce w powiecie szachy
Szymański Maksymilian, Skrzypczyk Kuba, Seliskar Szymon, Jarczyk Wiktoria
GRATULUJEMY !!!