• 1

  Szkoła Podstawowa nr 10

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  W izbie regionalnej

 • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

Cyfrowa edukacja

Rekrutacja

COVID-19

Szlachetna paczka-relacja ze spotkania z rodziną

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki

Pani Magdalena nie mogła  się nas doczekać, już kilka dni wcześniej przed weekendem cudów,  pytała  Opiekunkę, czy na pewno wolontariusze do niej przyjdą. W momencie    wnoszenia paczek, Pani Magdalena nie mogła uwierzyć, że to wszystko dla niej. Cały czas powtarzała, że to "cud, że ktoś o niej samotnej pomyślał". Bardzo ucieszyła, się z wózka inwalidzkiego, który od razu sprawdziła i usiadła. Gdy wolontariusze zaczęli rozpakowywać paczki i pokazywać Pani Magdalenie prezenty, nadal nie mogła uwierzyć, że to wszystko dla niej-  nowe ubrania, kapcie. Bardzo ucieszyła się z kurtki. Powiedziała, że teraz się wystroi i pojedzie na spacer  nowym wózkiem. Opiekunka Pani Magdaleny bardzo się ucieszyła z pralki, ponieważ łatwiej będzie jej utrzymać czystość i higienę w mieszkaniu.

Słowo od Rodziny

Pani Magdalena, bardzo dziękuje za paczki i za to, że są ludzie, którzy pomyśleli o niej. Był to dla niej prawdziwy weekend cudów. Pani Magdalena była przeszczęśliwa, że otrzymała  wózek inwalidzki, nowy chodzik a przede wszystkim  pralkę i podgrzewacz wody. Są to cenne rzeczy, na które nie mogłaby sobie pozwolić.

Słowo od Wolontariusza

Ze swojej strony chciałabym bardzo podziękować całemu Gronu Pedagogicznemu oraz wszystkim rodzinom, które zaangażowały się w przygotowanie tak niesamowitej paczki. Szczególne podziękowania kieruję pod adresem Pani Renaty Młyńskiej, która wspaniale zorganizowała całą akcję i włożyła mnóstwo serce, pracy i czasu w ten projekt. Życzę Państwu spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a przy wigilijnym stole chwili zadumy i wspomnienia tej wspaniałej Rodziny, która może przeżyć radosne święta wyłącznie dzięki Państwa dobroci.

Dobrze, że jesteście!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

f t g m