• 1

    Budynek od ul. Krakowskiej

  • Rajd Kukuczki

  • Pasowanie na ucznia

  • 4

    Izba Regionalna

  • Dzień języków obcych

  • Pasowanie na przedszkolaka

Copyright 2023 - Custom text here

Szkoła  laureatem 13 edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”

    

 

Informacja z ostatniej chwili!!!

Mamy zaszczyt poinformować, że nasza szkoła została laureatem 13 edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”, którego organizatorem jest wydawnictwo Nowa Era. Nasz konkursowy projekt został doceniony przez profesjonalne jury, a trzeba przyznać, że konkurencja była spora. W naszej kategorii do konkursu zgłoszono 95 projektów. Dzięki wygranej szkoła otrzyma grant finansowy na realizację projektu, a także zostanie wpisana na Mapę Dobrze ZaPROJEKTowanej Edukacji. W tym miejscu pragniemy podziękować za wszystkie oddane przez Was głosy w głosowaniu internetowym, razem możemy więcej! Teraz czeka nas czas wdrażania projektu, już się cieszymy, że uda się zrobić coś fajnego dla naszych uczniów.

Zachęcamy do zapoznania się z poniższym artykułem, a także z naszym projektem: „Puk, puk…Kto tam? Depresja” Biblioterapia kojąca moc książki.

 https://projektanciedukacji.pl/konkurs/aktualnosci/wiemy-ktore-pomysly-okazaly-sie-szczesliwe-w-13-edycji-projektantow-edukacji

 

f t g m