• 1

    Budynek od ul. Krakowskiej

  • Rajd Kukuczki

  • Pasowanie na ucznia

  • 4

    Izba Regionalna

  • Dzień języków obcych

  • Pasowanie na przedszkolaka

Copyright 2023 - Custom text here

Szkolny kiermasz świąteczny.

W imieniu Rady Rodziców chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w nasz szkolny kiermasz świąteczny.

Dziękujemy organizatorkom z ramienia szkoły Paniom Klaudii Mice i Agnieszce Rzepce, dyrekcji, wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły oraz rodzicom i dzieciom. Bez Waszego zaangażowania, przepięknych ozdób, przepysznych wypieków, koncertu, grilla a także zakupów nie udałoby nam się uzbierać tak fantastycznej kwoty 15648,74, którą będziemy mogli przeznaczyć na zakup sprzętu grającego do szkoły.

Korzystając z okazji chcielibyśmy złożyć wszystkim życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

Dziękujemy i zapraszamy za rok do wspólnej zabawy.

Kamilla Cybulska
Agnieszka Byrtek-Zdebel

 

IV Festyn Szkolny

 

 

   Dnia 10.06.2022 w naszej szkole odbył się IV Festyn Szkolny. Ogromne zaangażowanie rodziców, nauczycieli koordynujących p. Katarzyny Smolka i p. Magdaleny Firmanty, wszystkich pozostałych nauczycieli naszej szkoły, uczniów, a także pracowników administracji i obsługi sprawiły, że te piątkowe popołudnie było wspaniałe. Dla dzieci przygotowano moc atrakcji w postaci konkursów, gier oraz animacji. Mieliśmy okazję podziwiać niezwykłe umiejętności wszystkich laureatów odbywającego się w szkole konkursu „Młodych Talentów”. Rodzice wraz z dziećmi mogli uczestniczyć w pełnych emocji rozgrywkach rodzinnych a dla najmłodszych przygotowano dmuchaną zjeżdżalnię oraz kąciki urody i wizażu, w których można było zrobić sobie kolorowe warkoczyki, tatuaże oraz pomalować buźki. Dużą niespodziankę sprawili nam młodzi piłkarze z pierwszoligowego klubu Ruch Chorzów, którzy rozdawali upominkowe gadżety, a dla roztańczonych dzieci zumbę poprowadziła
Katarzyna Gach. Nie zabrakło niezawodnej jak zawsze OSP Mikołów. Na scenie oprócz naszych uczniów i nauczycieli pojawili się zaproszeni goście a wśród nich zespół muzyczny z ZSP nr 2 w Mikołowie. Wspaniałe przedstawienie pt „Kaczka Dziwaczka” przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły sprawiło wszystkim dużo
radości i wywołało gromkie brawa. Wśród przybyłych gości ogromnym zainteresowaniem cieszył się konkurs wiedzy z nagrodami. Nie zabrakło przepysznych ciast i deserów przygotowanych przez jak zawsze niezawodnych rodziców. Można było usiąść w kawiarence, wypić kawę, zjeść coś smacznego, porozmawiać. Nauczyciele zapraszali do fabryki slime, laboratorium doświadczeń, na kiermasz książek, puzzli i gier planszowych. Dzieci poznawały tajniki kodowania. To był dzień pełen wrażeń. Mogliśmy poczuć się jak jedna wielka rodzina, a zaangażowanie rodziców, nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników szkoły przerosło nasze oczekiwania.

Warto wspomnieć o sponsorach, którzy sprawili, że to był bardzo dobry dzień.

"Mróz" S.A. Hurtownia
Rada Dzielnicy Kamionka
Usługi ogrodnicze Ewa i Andrzej Kamińscy
Zakład Usług Komunalnych
Piekarnia Wojciech Klos
Restauracja u Kusia
Restauracja Krakowskie Rondo
Lodziarnia Kaprys
Bastion Mikołów oraz piłkarze pierwszoligowego klubu Ruch Chorzów
Ragnarok - Barbershop x Supply Dawid Szarek
"Hilton Foods Ltd" Sp. z o.o.
Centrum Handlowe Auchan Mikołów
Pizzeria VIVA Mikołów
Sombre Studio - profesjonalne fryzjerstwo damskie
MEON EMS Sp. z o.o.
Salon Urody Guapa Karolina Nowosad-Niepsuj
Nemrut KEBAB Mikołów
Salon Fryzjerski Alicja Skorupska
Mavi Area Squash&Fitness
Home&you
Crazy Bubble
KAPICA - producent okien i drzwi


Dzięki tej wspaniałej współpracy, zaangażowaniu wielu osób oraz hojności przybyłych gości udało się uzbierać kwotę 13 949,93 zł. Całość środków przeznaczona zostanie na potrzeby uczniów naszej szkoły, zgodnie z decyzją podjętą wspólnie przez nauczycieli i rodziców Zbliża się termin pierwszych spotkań z rodzicami. Jak co roku zwracamy się z prośbą do Państwa o wpłaty na konto Rady Rodziców, tak by nieustannie ulepszać naszą szkołę i wychodzić naprzeciwko potrzebom naszych dzieci. Wspólnie możemy wiele.

 

 

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 10 

w Mikołowie

 

PREZYDIUM RADY RODZICÓW W ROKU 2022/2023

 

Kamilla Cybulska - przewodnicząca
Agnieszka Byrtek-Zdebel - skarbnik
Dominika Najda - sekretarz

Karolina Maślak - członek prezydium - przedstawiciel  klas starszych
Anna Konczakowska - członek prezydium - przedstawiciel klas młodszych
Luiza Czakańska- Jaklik - członek prezydium - przedstawiciel przedszkola

 nr konta: 88 8436 0003 0000 0026 7534 0001

f t g m