• 1

    Szkoła Podstawowa nr 10

  • 2

    Rajd Kukuczki

  • 3

    Pasowanie na ucznia

  • 4

    W izbie regionalnej

  • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

 

Konsultacje z rodzicami rok szk. 2019/2020 II półrocze

 

lp.

Nazwisko i imię

Dzień tygodnia

Godzina

Sala

1.

Andreyka-Wilk Katarzyna

czwartek

13.40

B32

2.

Antos Grzegorz

piątek

10.30

sala gimn.

3.

Bojdoł Agata

wtorek

12.30

świetlica

4.

Budzińska Małgorzata

środa

11.15

B26

5.

Chronowska Beata

czwartek

11.30

świetlica

6.

Cieszko Przemysław

środa

15.20

sala gimn.

7.

Dębski Jacek

poniedziałek

13.40

D37

8.

Fic Karolina

poniedziałek

14.25

B34

9.

Firmanty Magdalena

wtorek

13.40

B31

10.

Jakóbczak Jakub

wtorek

13.30

PN

11.

Jakubaszek Justyna

piątek

14.30

PN

12.

Kasińska Teresa

piątek

10.35

PN

13.

Kierzkowska Regina

wtorek

14.35

PN

14.

Kliś-Van De Putte Małgorzata

środa

13.45

D18

15.

Kopiec Damian

czwartek

13.30

PN

16.

Kuźniar-Cudzich Barbara

wtorek

13.00

PN

17.

Latacz Leszek

poniedziałek

14.00

sala gimn.

18.

Łobejko Ilona

poniedziałek

15.00

gabinet pedagoga

19.

Malczyk Sandra

piątek

12.30

PN

20.

Malik Iwona

środa

14.35

B26

21.

Mazur Beata

wtorek

14.00

C17

22.

Mika Klaudia

czwartek

14.35

C21

23.

Młyńska Renata

wtorek

8.30

PN

24.

Mokrzycka Emilia

piątek

13.30

gabinet pedagoga

25.

Mosz Regina

wtorek

12.45

PN

26.

Osmęda Beata

wtorek

14.30

B22

27.

Pietras Agnieszka

piątek

12.45

PN

28.

Podpora Janina

środa

15.00

biblioteka

29.

Pokuta Marek

czwartek

7.15

C23

30.

Polc Adam

piątek

11.30

sala gimn.

31.

Raudner Bogumiła

wtorek

15.30

D21

32.

Rogowska-Pawlica Bożena

środa

14.30

D33

33.

Rzepka  Agnieszka

środa

15.00

Gabinet kierownika świetlicy

34.

Smolka Katarzyna

środa

14.30

B31

35.

Sobota Mirosława

środa

11.45

świetlica

36.

Szafrańska Grażyna

poniedziałek

15.20

D17

37.

Szczerbowska Izabela

poniedziałek

14.25

PN

38.

Śmieszek Kinga

poniedziałek

11.45

świetlica

39.

Twardowska Ewa

poniedziałek

12.45

D12

40.

Uliasz-Śliwka Marzena

czwartek

13.30

świetlica

41.

Waligóra Aleksandra

poniedziałek

13.45

PN

42.

Weber Aneta

poniedziałek

15.30

gabinet logopedy

43.

Zawada Justyna

wtorek

12.45

C16

44.

Ziaja Wanda

czwartek

11.45

świetlica

 

Nauczyciele są dostępni przez 15 minut od wskazanej godziny. Inny termin konsultacji można ustalić bezpośrednio z nauczycielem. Nie jest możliwe przeprowadzanie konsultacji w czasie lekcji/zajęć nauczyciela lub dyżuru.

f t g m