• 1

    Budynek od ul. Krakowskiej

  • Rajd Kukuczki

  • Pasowanie na ucznia

  • 4

    Izba Regionalna

  • Dzień języków obcych

  • Pasowanie na przedszkolaka

Copyright 2023 - Custom text here

Świetny występ naszych koszykarzy i koszykarek.




16 i 19 grudnia w hali MOSiR w Mikołowie organizowaliśmy zawody na szczeblu powiatowym w koszykówce chłopców i dziewcząt. Obie drużyny spisały się rewelacyjnie, wygrały wszystkie mecze i zdobyły tytuł mistrza powiatu.

Wyniki chłopców:
SP 10 Mikołów - SP Ornontowice  26:12
SP 10 Mikołów - SP 10 Orzesze     43:15
SP 10 Mikołów - SP 3 Mikołów       28:18

Skład: Norbert Buczkowski, Franciszek Kielar, Paweł Mikołowicz, Sergiusz Góra, Michał Świerc, Rafał Nogal, Mateusz Tomczyk, Janusz Motyka, Jan Pietrzyk, Mateusz Boczkowski

Wyniki dziewcząt:
SP 10 Mikołów - SP 10 Orzesze            36:6
SP 10 Mikołów - SP Ornontowice         10:5
SP 10 Mikołów - SP 6 Łaziska Górne    13:2

Skład: Zofia Świtała, Amelia Karwala, Wanesa Gawliczek, Magdalena Grzegorska, Maja Malinowska, Oliwia Skrzyczek, Amelia Janik, Agata Urbanek.

Obie drużyny przygotował: Przemysław Cieszko

Gratulujemy 👏👏👏 i życzymy powodzenia w kolejnym etapie.

🏊 Mistrzostwa Województwa w pływaniu 🏊

W dniach 2-3 grudnia 2022 r. odbyły się Mistrzostwa Województwa w pływaniu. 
Nasi uczniowie z klasy 6C znów dali popis swoich umiejętności.
Sztafeta 4x100m stylem dowolnym oraz 4x100m stylem zmiennym
zajmuje I miejsce w województwie. ( Niezmiennie od 4 lat ) .
Michał Konopko został podwójnym Mistrzem Województwa 🏅🏅 w stylu dowolnym na dystansie 100 i 200m.
Czasy które uzyskał są jednymi z najlepszych w kraju w kategorii 11 lat.

100m stylem dowolnym 59,48s
200m stylem dowolnym 2:09,10s
 
Skład sztafety : Michał Konopko, Bartosz Bojdoł, Nikodem Gasz, Wróbel 
 
Trenerem uczniów jest p. Grzegorz Antos
 
GRATULACJE !!! 👏👏👏
 

 Zawody miejskie w koszykówce chłopców (klasy 7/8) oraz dziewcząt (klasy 5/6)

We wtorek 29.11 w naszej szkole odbyły się zawody miejskie w koszykówce 🏀 chłopców (klasy 7/8) oraz dziewcząt (klasy 5/6).
Chłopcy po bardzo emocjonującym meczu finałowym zdobyli I miejsce, dziewczęta II miejsce.

Obie drużyny zakwalifikowały się do zawodów powiatowych - wielkie brawa👏👏👏  i gratulacje!!!

 

Wyniki naszych chłopców:

SP 10 - SP 4 35:0

SP 10 - SP 1 12:0

Półfinał SP 10 - SP 5 29:6

Finał SP 10 - SP 3 19:18

SKŁAD DRUŻYNY:

Franciszek Kielar ( 27 pkt), Sergiusz Góra ( 19 pkt), Rafał Nogal ( 16 pkt), Michał Świerc ( 14 pkt), Norbert Buczkowski ( 8pkt), Mateusz Boczkowski ( 4pkt), Mateusz Tomczyk ( 2pkt), Janusz Motyka ( 2pkt), Karol Wiśniewski (2pkt ), Jacek Wróbel ( 1pkt), Jan Pietrzyk, Paweł Mikołowicz

Drużynę przygotował Przemysław Cieszko

Wyniki naszych dziewcząt:

SP 10 - SP 1 20:1

SP 10 - SP 3 12:17

Skład zespołu:

Natalia Karwot(12pkt), Magda Jaciow, Gosia Dziura (6pkt), Hania Grzegorczyk (6pkt), Maja Wieczerzak (4pkt), Martyna Walczak (2pkt), Tola Brzana, Wiktoria Kuśmierek (2pkt), Wiktoria Siemek.

Drużynę przygotował Leszek Latacz

🏀 Zawody miejskie w koszykówce. 🏀

 

We wtorek 22.11 w naszej szkole odbyły się zawody miejskie w koszykówce dziewcząt (klasy 7/8) oraz chłopców (klasy 5/6). Jak co roku nasze drużyny wygrały  zdecydowanie wszystkie mecze i zajmując I miejsce zakwalifikowały się do zawodów powiatowych - wielkie brawa 👏  i gratulacje!!!

Wyniki naszych dziewcząt:

SP 10 – SP 8   22:2

SP 10 – SP 3   30:2

SKŁAD DRUŻYNY:

Zosia Świtała (18 pkt), Amelia Karwala ( 22 pkt), Lena Jóźwiak ( 4pkt), Magda Grzegorska ( 2pkt), Maja Malinowska, Wanesa Gawliczek ( 2pkt), Agata Urbanek, Amelia Janik, Oliwia Skrzyczek ( 2 pkt)

Drużynę przygotował Przemysław Cieszko

Wyniki uzyskane przez naszych chłopców:


SP 10 - SP 1   18:10
SP 10 - SP 4   22: 8
SP 10 - SP 3   30: 6

SKŁAD DRUŻYNY:

Konopko Michał (28pkt), Charyga Piotr (12pkt), Przybylski Aleksander (8pkt), Kędziora Alan (8pkt), Skorupski Patryk (6pkt), Stawecki Filip (2pkt), Wojciechowski Oskar (2pkt), Urbanek Andrzej (2pkt), Buczkowski Krystian (2pkt), Krzyżowski Krzysztof.

Zawody powiatowe  w tenisie stołowym

Nasze dziewczęta z klasy 6b:

Marysia Kapela, Hania Grzegorczyk
i Maja Wieczerzak

zajęły I miejsce

w zawodach powiatowych w tenisie stołowym 


wielkie brawa! 👏👏👏

 

 

Kolejne zawody za nami.

W dniu 21.10.2022 najlepsi zawodnicy województwa rywalizowali w Radlinie w 1 rundzie Ligi Klubów Śląskich.

Nasze wyniki:
 
Michał Konopko:
 
👍  II miejsce 100m stylem klasycznym
👍  I miejsce 200m stylem dowolnym ( aktualnie 3 wyniki w kraju )
 
Bartosz Bojdoł:
 
👍  VII miejsce 50m stylem motylkowym
👍  XII miejsce stylem zmiennym
 
Gasz Nikodem:
 
👍  XX miejsce 50m stylem motylkowym
👍  XII miejsce 200m stylem dowolnym
 
W rywalizacji sztafet zajmujemy🥇  I miejsce na 22  wystawione zespoły sztafetowe.
 
GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów :)

Ogólnopolski Integracyjny Mitingu Pływacki im. Maćka Maika

Zawodnicy z klasy 6C uczestniczyli  15-16.10.2022 w XV Ogólnopolskim Integracyjnym Mitingu Pływackim im. Maćka Maika. Biorąc udział w 12 startach indywidualnych udaje nam się 10 razy stanąć na podium. 

 Z zawodów przywozimy:
 
 👍 4 złote medale
 
👍 1 srebrny medal
 
👍 5 brązowych medali
 
Skład zespołu: Konopko Michał, Bojdoł Bartosz, Gasz Nikodem
 
Opiekunem drużyny jest p. Grzegorz Antos
 
 
GRATULUJEMY  🥇🥈🥉

Igrzyska dzieci i młodzieży

11.10.2022 w Łaziskach Górnych  odbyły się zawody  rejonowe  w sztafetowy drużynowych biegach przełajowych. 

W kategorii Igrzysk Dzieci
( r. 2010 i młodsi) dziewczęta zajęły w powiecie III miejsce, a chłopcy zakończyli bieg na VI miejscu.

W kategorii Igrzysk Młodzieży
( r. 2008-2009) chłopcy zajęli III miejsce w rejonie, II miejsce w powiecie, a dziewczęta zakończyły rywalizację zajmując IV miejsce w powiecie.


Naszą szkołę reprezentowali:

Igrzyska Dzieci:

Dziewczyny: Nadia Otremba, Gosia Dziura, Magda Jaciow, Lena Janik, Natalia Karwot, Agata Pająk, Milena Grzegorczyk

Chłopcy: Bartek Bojdoł, Michał Konopko, Adrian Barchański, Krystian Buczkowski, Piotrek Charyga, Wiktor Stanuch, Kacper Kabziński

drużyny przygotował: p. Leszek Latacz

Igrzyska Młodzieży:

Chłopcy:  Paweł Mikołowicz, Michał Świerc, Norbert Buczkowski, Jacek Wróbel, Sergiusz Góra, Rafał Nogal, Mykhailo Menzhulov

Dziewczyny: Wanesa Gawliczek, Liliana Szlaga, Hania Najda, Magda Brzenk, Amelia Janik, Zosia Świtała, Justyna Hernas

drużyny przygotował: p. Przemysław Cieszko

smile Gratulujemy :)

f t g m