• 1

  Szkoła Podstawowa nr 10

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  W izbie regionalnej

 • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

Przegląd najważniejszych wydarzeń sportowych.

Jako szkoła braliśmy udział w różnych zawodach pod egidą Szkolnego Związku Sportowego w ramach Szkolnych Igrzysk Sportowych dla Dzieci i Młodzieży. Oto krótki przegląd najważniejszych wydarzeń sportowych:

                    UNIHOKEJ
W nim odnieśliśmy nasz największy sukces. Dziewczęta zdobyły najpierw mistrzostwo Powiatu Mikołowskiego wygrywając wszystkie mecze, następnie wygrały półfinał wojewódzki pokonując kolejno TYCHY 2:1, KATOWICE 2:0 i CHORZÓW 2:0! W finale wojewódzkim pokonując po pięknej grze drużynę KATOWIC 3:0 zajęły III miejsce na Śląsku i zdobyły brązowe medale!!!
Skład zespołu:
Wiktoria Biruk - bramkarz, Marlena Jaciow, Karolina Brzozowska (2 bramki), Julia Góralczyk (11 bramek), Wiktoria Nowara (2 bramki), Kinga Słomka (8 bramek), Nadia Winnicka (2 bramki) ,Marta Blaski, Roksana Midleja, Zosia Świtała (2 bramki), Wiktoria Gawliczek.

BRAWO!!!

Chłopcy zajęli IV miejsce w powiecie mikołowskim i nie awansowali do dalszych rozgrywek.

                     BIEGI PRZEŁAJOWE
 Ponownie lepiej spisały się dziewczęta zajmując III miejsce w powiecie mikołowskim i zdobywając brązowe medale! Chłopcy uplasowali się na 5 pozycji.

Drużyna dziewcząt:
Wiktoria Biruk, Gosia Gołębiewska, Wiktoria Gawliczek, Julka Góralczyk, Kinga Słomka, Wiktoria Nowara.
Drużyna chłopców:
Tymek Biesiada, Jacek Krzyżowski, Miłosz Nowak, Oliwier Prokopowicz, Sergiusz Góra, Piotr Skiba.                       KOSZYKÓWKA
 Na razie rozgrywki toczyły się na szczeblu miejskim i zostały rozegrane w naszej szkole. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy bezapelacyjnie zdobyli awans do finałów powiatowych gromiąc drużyny przeciwne!

BRAWO!!!

WYNIKI CHŁOPCÓW:
    SP10  -  SP3    23 : 2!
    SP10  -  SP5    24 : 9!
SKŁAD
Tymek Biesiada 1 pkt., Oliwier Dusza 11 pkt. ,Jacek Krzyżowski 15 pkt. , Mateusz Sitko 9 pkt., Piotr Skiba 3 pkt., Antek Wieczorek 6 pkt., Patryk Skupnik, Jeremi Suda, Kuba Szymała

WYNIKI DZIEWCZĄT :
    SP10  -  SP3    23 : 13
    SP10  -  SP4    21 : 8
    SP10  -  SP5    34 : 10!
SKŁAD :
Wiktoria Biruk 8 pkt., Marta Blaski 8 pkt., Marlena Jaciow, Wiktoria Gawliczek, Julia Góralczyk14 pkt. , Kinga Słomka 4 pkt., Wiktoria Nowara 4 pkt., Karolina Brzozowska 28 pkt., Nadia Winnicka 2 pkt., Zosia Świtała 2 pkt., Roksana Midleja 8 pkt.

                         SZACHY
Zawody obywały się w Domu Kultury i nasza drużyna zaprezentowała się znakomicie zdobywając niespodziewanie wicemistrzostwo Powiatu Mikołowskiego!

BRAWO!!!

Skład naszej  drużyny:
Agata i Andrzej Urbanek, Piotr Skiba, Oliwier Dusza.

Jeszcze raz słowa uznania i wielkie brawa dla naszych sportowców!!!

f t g m