• 1

  Szkoła Podstawowa nr 10

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  W izbie regionalnej

 • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

Zawody miejskie w piłce ręcznej

 

W środę 8.01.2020 odbyły się w naszej szkole zawody miejskie w piłce ręcznej chłopców klas szóstych. Startowało 5 szkół. Turniej zakończył się zdecydowanym zwycięstwem naszej drużyny,która wysoko wygrała wszystkie mecze. Kolejno pokonaliśmy SP 6  11:1, SP 1  8:0, SP 5  12:4 i SP 3  9:1 !!! Tym samym awansowaliśmy do finału Powiatu Mikołowskiego!

SKŁAD ZESPOŁU:

PIOTR SKIBA, OLIWIER DUSZA, MATEUSZ SITKO, JACEK KRZYŻOWSKI, ANTONI WIECZOREK, MIŁOSZ NOWAK, PATRYK SKUPNIK, KACPER ZAWADZKI, OLIWIER PROKOPOWICZ, JAKUB SZYMAŁA, NORBERT BUCZKOWSKI, RAFAŁ NOGAL.

Dzień później taki sam turniej rozegrały dziewczęta.Ze względu na to,że do rywalizacji przystąpiły tylko 3 szkoły grano systemem mecz i rewanż. Również nasze dziewczęta zwyciężyły bezapelacyjnie pokonując SP 3  17:1 i 10:0 oraz SP 6  13:1 i 20:0!!! Oczywiście także awansowały do finału Powiatu Mikołowskiego!
    

SKŁAD ZESPOŁU:

WIKTORIA BIRUK, WIKTORIA NOWARA, KAROLINA BRZOZOWSKA, JULIA GÓRALCZYK, KINGA SŁOMKA, MARLENA JACIOW, MARTA BLASKI, NADIA WINNICKA, MAŁGORZATA GOŁĘBIEWSKA, ROKSANA MIDLEJA, WIKTORIA GAWLICZEK,ZOFIA ŚWITAŁA.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

f t g m