• 1

    Szkoła Podstawowa nr 10

  • 2

    Rajd Kukuczki

  • 3

    Pasowanie na ucznia

  • 4

    W izbie regionalnej

  • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

Sukcesy   pływackie uczniów klasy 3c oraz 2c w pierwszym półroczu roku szkolnego 2019/2020

 1. Dąbrowa Górnicza liga klubów i szkół śląskich rocznik 2010.

I miejsce   8x50m kraulem  zdobyli : Michał Konopko, Bartosz Bojdoł, Piotr Charyga  oraz Nikodem Gasz

I miejsce   4x50m kraulem zdobyli : Michał Konopko, Bartosz Bojdoł, Piotr Charyga  oraz  Nikodem Gasz

II miejsce  50m  kraulem  zdobył : Michał Konopko

 2. Tarnowskie Góry VIII Ogólnopolski Miting Pływacki Park Wodny Tarnowskie Góry.

miejsce  50m kraulem zdobył:  Michał Konopko

II miejsce  50m grzbietem zdobył : Bartosz Bojdoł

II miejsce  50m motylkiem zdobył : Michał Konopko

II miejsce  50m  żabką zdobył : Nikodem Gasz

III miejsce  50m motylkiem : Bartosz Bojdoł

III miejsce  50m grzbietem zdobył : Nikodem Gasz

III miejsce  50 m żabką zdobył : Szymon Rękawek

III miejsce  100m kraulem zdobył : Michał Konopko

 3.Bielsko Biała VIII Zawody o Ciupagę Ondraszka.

miejsce 50m kraulem zdobył: Michał Konopko

I miejsce  100m stylem zmiennym zdobył: Michał Konopko

II miejsce 50m grzbietem zdobył: Bartosz Bojdoł

II miejsce 100m stylem zmiennym zdobył: Bartosz Bojdoł

II miejsce 50m żabką zdobył: Piotr Charyga

 4. Wola XXI Mikołajkowe Zawody Pływackie .

I miejsce 50m kraulem zdobył: Michał Konopko

II miejsce 25m kraulem zdobył: Szymon Rękawek

II miejsce 25m żabką zdobył: Szymon Rękawek

III miejsce 25m kraulem zdobył: Nikodem Gasz

III miejsce 25m żabką zdobył: Piotr Charyga

 5. Puchar Silesia Międzynarodowe, Silesia –Reszta Świata

II miejsce 100m żabką zdobył: Szymon Rękawek

II miejsce 50m żabką zdobył: Michał Konopko

 6. Mikołów XII Mikołajkowe Zawody Pływackie

II miejsce 50m żabką zdobył:  Nikodem Gasz

II miejsce 50m żabką zdobył: Szymon Rękawek

III miejsce 50m kraulem zdobył: Piotr Charyga

III miejsce 50m żabką zdobył: Piotr Charyga

 7. XII Mikołajkowe Zawody Pływackie w Mikołowie

I miejsce grzbietem  zdobyła: Matylda Okrucińska

II miejsce stylem klasycznym zdobyła:  Matylda Okrucińska

III miejsce stylem dowolnym zdobył : Nikodem Drapa

 8. XVI Mikołajkowe Zawody Pływackie w Woli

III  miejsce 25 m grzbietem zdobyła : Matylda Okrucińska

III  miejsce 25 m grzbietem zdobył : Nikodem Drapa

 GRATULUJEMY :)

Zdjęcia w galerii

f t g m