• 1

  Szkoła Podstawowa nr 10

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  W izbie regionalnej

 • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

Zawody powiatowe koszykówki chłopców klas szóstych i młodszych

 

W środę 19.01.2020r zostały rozegrane w naszej szkole zawody powiatowe koszykówki chłopców klas szóstych i młodszych. O tytuł walczyło 6 szkół.Nasza drużyna w eliminacjach pokonała SP 5 Łaziska górne 3:0 i SP 1 Orzesze 7:2 oraz w półfinale SP 5 Mikołów 11:9. Niestety w meczu finałowym nieznacznie,bo 9 : 11 ulegliśmy SP Ornontowice.Ze względu na panującą grypę nasz zespół zagrał w mocno osłabionym składzie,dlatego zasługuje na podwójne brawa!
Skład drużyny :
DUSZA OLIWIER(11pkt),WIECZOREK ANTONI(10pkt),GÓRA SERGIUSZ(6pkt),SKIBA PIOTR(3pkt),BIESIADA TYMOTEUSZ,NOGAL RAFAŁ,KREIS MARCIN,SUDA JEREMI.

Takie same zawody tylko w kategorii dziewcząt zostały rozegrane też w naszej szkole w poniedziałek 24.02.2020.Nasze dziewczęta spisały się jeszcze lepiej! Pokonały kolejno SP 1 Łaziska Górne 13:1, SP 4 Łaziska Górne 8:1, SP 3 Mikołów 7:4. W meczu finałowym z drużyną SP 10 z Orzesza emocji było co niemiara!W regulaminowym czasie był remis 11:11 i potrzebna była 5 minutowa dogrywka,którą 6:5 wygrał nasz zespół!Radość z sukcesu była ogromna!
Skład drużyny:
BRZOZOWSKA KAROLINA(16pkt),SŁOMKA KINGA(8pkt),GÓRALCZYK JULIA(6pkt),NOWARA WIKTORIA(5pkt), BLASKI MARTA(2pkt), GAWLICZEK WIKTORIA(2pkt), WINNICKA NADIA, GOŁĘBIEWSKA GOSIA(6pkt), MIDLEJA ROKSANA, JACIOW MARLENA.
       

WIELKIE BRAWA DLA JEDNEGO I DRUGIEGO ZESPOŁU!

f t g m