• 4

W izbie regionalnej

• Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

MISTRZOSTWA POWIATU MIKOŁOWSKIEGO W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM rocznik 2007 i młodsi

Zawody  odbyły się 26 lutego w Wiśle na stoku Siglany.Startowało prawie 150 zawodników i zawodniczek ze wszystkich szkół podstawowych powiatu mikołowskiego. Rywalizacja obejmowała konkurencję drużynową (3 najlepszych zawodników z każdej szkoły) oraz indywidualną. Świetnie zaprezentowali się nasi uczniowie. Drużynowo chłopcy zdobyli srebrne medale za II  miejsce (OLIWIER DUSZA, TYMOTEUSZ BIESIADA, FRANCISZEK KIELAR), a dziewczyny brązowe medale za miejsce III (KINGA SŁOMKA,MAŁGORZATA GOŁĘBIEWSKA,WIKTORIA NOWARA). Indywidualnie III miejsce zajęła Kinga Słomk. Na czołowych miejscach uplasowali się także Oliwier Dusza (4miejsce),Tymek Biesiada (7miejsce) i Franek Kielar (11 miejsce). W zawodach brali jeszcze udział: Jacek Krzyżowski, Karol Ćmiel, Paweł Rudner oraz Marlena Jaciow.