• 1

  Budynek od ul. Krakowskiej

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  Izba Regionalna

 • Jasełka

Copyright 2022 - Custom text here

 Zawody powiatowe w koszykówce

22. 03 .22 w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w koszykówce dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn: SP 10 Mikołów, SP 3 Mikołów, SP Ornontowice, SP 6 Łaziska Górne oraz SP 10 Orzesze. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie mecze zdobywając łącznie 83 punkty tracąc tylko 8 i absolutnie zasłużenie zostały MISTRZEM POWIATU MIKOŁOWSKIEGO !!!

Wyniki naszej reprezentacji:

SP 10 Mikołów - SP 6 Łaziska    30:1
SP 10 Mikołów - SP Ornontowice  13:4
SP 10 Mikołów - SP 10 Orzesze   21:1
SP 10 Mikołów - SP 1 Mikołów    19:2
Najwięcej punktów zdobyła Julka Góralczyk-40 oraz Kinga Słomka -26
Skład zespołu:
Marta Blaski, Karolina Brzozowska, Wiktoria Gawliczek, Gosia Gołębiewska, Julka Góralczyk, Wiktoria Nowara, Kinga Słomka, Nadia Winnicka.

Dzień później również w naszej szkole odbyły się zawody powiatowe w koszykówce chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży. Do rywalizacji przystąpiło 6 drużyn: SP 10 Mikołów, SP 1 Mikołów, SP 5 Łaziska Górne, SP Ornontowice, SP 1 Orzesze i SP 6 Orzesze. Nasi chłopcy również nie zawiedli i także wygrali wszystkie mecze zostając MISTRZEM POWIATU MIKOŁOWSKIEGO !!!
Wyniki:

SP 10 Mikołów - SP Ornontowice  14:4
SP 10 Mikołów - SP 1 Orzesze    12:0
SP 10 Mikołów - SP 1 Mikołów    16:6  półfinał
SP 10 Mikołów - SP 5 Łaziska G.  5:0  finał

Najwięcej punktów zdobyli: Oliwier Dusza-17 i Jacek Krzyżowski-16.
Skład zespołu:
Tymek Biesiada, Oliwier Dusza, Jacek Krzyżowski, Mateusz Sitko, Piotr Skiba, Antek Wieczorek, Kuba Szymała, Marcin Kreis i Norbert Buczkowski.

GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów :)

f t g m