• 1

  Budynek od ul. Krakowskiej

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  Izba Regionalna

 • Jasełka

Copyright 2022 - Custom text here

Zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym

 

11.05 na stadionie lekkoatletycznym w Mikołowie odbyły się zawody powiatowe w czwórboju lekkoatletycznym. Naszą szkołę reprezentowali:

chłopcy: Rafał Nogal, Paweł Mikołowicz, Michał Świerc, Franek Kielar, Sergiusz Góra i Bartek Bojdoł

dziewczyny: Zosia Świtała, Lena Jóźwiak, Amelia Karwala, Amelia Janik, Hania Grzegorczyk, Maja Wieczerzak

Każdy zawodnik przystąpił do czterech konkurencji: skok w dal, rzut piłką palantową, bieg na 60 m  i bieg chłopcy 1000m/ dziewczęta 600 m. Wyniki z poszczególnych konkurencji zostały przeliczone na punkty, następnie zsumowane dawały miejsce w zawodach. Chłopcy okazali się najlepsi i również w tej dyscyplinie  zostali mistrzem powiatu. Dziewczyny mimo ogromnego zaangażowania zajęły IV miejsce. Indywidualnie najlepszą zawodniczką zawodów ( otrzymała najwięcej punktów) została reprezentantka naszej szkoły Zosia Świtała.

Drużyny przygotował: Przemysław Cieszko

Serdecznie gratulujemy.smile
f t g m