• 1

  Budynek od ul. Krakowskiej

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  Izba Regionalna

 • Jasełka

Copyright 2022 - Custom text here

Kolejny sportowy tydzień

  

 

Mijający tydzień to kolejne sportowe emocje i sukcesy w ramach Igrzysk Dzieci.  W poniedziałek 16.05 wzięliśmy udział  w powiatowych zawodach w piłce nożnej chłopców i dziewcząt. Reprezentacja naszych dziewcząt bez straty bramki wygrała wszystkie mecze i zdobyła tytuł Mistrza Powiatu.  Chłopcy po dobrej grze przegrali w finale i ostatecznie zajęli bardzo dobre II miejsce w powiecie.

Dziewczęta: Zosia Świtała,Wanesa Gawliczek, Amelia Karwala, Maja Malinowska, Lena Jóźwiak, Magda Grzegorska, Amelia Janik, Agata Urbanek, Małgosia Dziura.

Chłopcy: Rafał Nogal, Franek Kielar, Paweł Mikołowicz, Sergiusz Góra, Mikołaj Polewka, Michał Świerc, Kacper Widera, Aleksander Przybylski, Paweł Matysek.

19.05 z chłopakami pojechaliśmy do Chorzowa, by tam  powalczyć o zwycięstwo dające awans do najlepszej czwórki w naszym województwie. W pierwszym meczu zmierzyliśmy się z gospodarzami turnieju SP5 Chorzów ( klasa sportowa o profilu piłki ręcznej). Po niezwykle emocjonującym i dramatycznym meczu remisujemy 20:20 i o zwycięstwie zdecydowały rzuty karne. Po 5 seriach rzutów karnych nadal był remis, dopiero w kolejnej serii więcej szczęścia miała drużyna z Chorzowa i to ona zdobyła decydującą bramkę. Kolejny mecz to również bardzo emocjonujące spotkanie w którym przegrywamy 17:15 i ostatecznie zajmujemy III miejsce w półfinale wojewódzkim ( 8-12 miejsce w województwie).

Skład: Aleksander Przybylski, Sergiusz Góra, Rafał Nogal, Franek Kielar, Michał Świerc, Paweł Mikołowicz, Kacper Widera, Mateusz Tomczyk, Mikołaj Polewka, Mateusz Boczkowski, Michał Konopko, Szymon Rękawek.

Drużyny przygotował: p. Przemysław Cieszko.

Gratulacje dla wszystkich drużyn, jesteście świetni :)

f t g m