• 1

  Budynek od ul. Krakowskiej

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  Izba Regionalna

 • Jasełka

Copyright 2022 - Custom text here

 

Informujemy, że od roku szkolnego 2021/2022 Rodzice ubezpieczają dziecko we własnym zakresie.

 

1. Propozycja Pana Burmistrza:


Szanowni Państwo,


W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym już dziś warto pomyśleć nad dobrym programem ubezpieczenia dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków oraz innych nieprzewidzianych zdarzeń. Zapraszamy do włączenia się do Ogólnopolskiego Programu Bezpieczeństwa. W ramach tego programu mamy dostęp do szerokiego spektrum propozycji ubezpieczenia.
Ponadto w ramach przeprowadzanej akcji każde dziecko pozna tajniki bezpieczeństwa i będzie miało szansę poszukiwania skarbów w swoim mieście i to w towarzystwie znanych i lubianych gwiazd.Zakup ubezpieczenia to przepustka to uzyskania Paszportu Bezpieczeństwa i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w grze miejskiej dla dzieci!

Co należy zrobić ?


Wejdź na stronę https://liblink.pl/OOaRedrKUJ  -  Wybierz zakładkę NNW dzieci i młodzieży   -   Wpisz  kod IH68323   -    Wybierz wariant ubezpieczenia, zapoznaj się z OWU     -   Wpisz potrzebne dane     -    OPŁAĆ składkę i odbierz CERTYFIKAT uczestnictwa!

Kod uprawnia do otrzymania 10 % zniżki przy zakupie ubezpieczenia na stronie https://liblink.pl/OOaRedrKUJ . Kod rabatowy w zakresie oferty NNW to: IH68323

Do zakupu oferty NNW można również użyć spersonalizowanego linku: https://liblink.pl/OOaRedrKUJ/kup-ubezpieczenie/nnw-szkolne?_ref=IH68323

 2.Inna propozycja:

dokument1

dokument2

dokument3

 

 

 

f t g m