• 1

  Szkoła Podstawowa nr 10

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  W izbie regionalnej

 • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

Wieczór filmowy

Ach, cóż to był za wieczór!!! Klasy pełne uczniów wyposażonych w śpiwory,koce, poduszki i przytulanki, którzy siedzą w szkole do godziny 20.00 z własnej, nieprzymuszonej woli. Mało tego, są jeszcze z tego powodu zadowoleni :) To wszystko za sprawą wieczoru filmowego, który odbył się w naszej szkole po raz pierwszy. Wieczór ten cieszył się ogromnym powodzeniem i przyciągnął do szkoły ponad 120 uczniów z klas I - VIII, którzy świetnie się bawili i mogli poczuć się,jak w prawdziwym kinie.
Rada Rodziców pomyślała też o popcornie, co niezmiernie ucieszyło każdego kinomaniaka. Nasza szkoła to nie tylko sprawdziany, kartkówki czy oceny, to miejsce, gdzie można dobrze się bawić oraz spędzać czas w miłej atmosferze

f t g m