• 1

  Szkoła Podstawowa nr 10

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  W izbie regionalnej

 • Jasełka

Copyright 2020 - Custom text here

Finał Szlachetnej Paczki za nami!

Jesteście niesamowici!

Wczoraj wieczorem zawieźliśmy Paczkę do magazynu w Tychach. Z relacji wolontariusza wiemy, że pani Magdalena bardzo czeka na tę paczkę i często wypytuje opiekunkę, czy coś dostanie. Dostanie wszystko! Zebraliśmy aż 30 paczek produktów dla pani Magdaleny. Pani Magdalena dziś po południu dostanie pralkę (została zamówiona  bezpośrednio do magazynu), wózek inwalidzki, chodzik, podgrzewacz do wody, garnki i patelnię, talerze i salaterki, pościel zimową z wełny oraz lżejszą całoroczną, poszewki na pościel, koce i prześcieradła, ręczniki, ubrania, emolienty, kosmetyki, proszki, żywność i wiele innych drobnych rzeczy, które Państwo ofiarowali pani Magdalenie.

Mamy nadzieję, że p. Magdalena będzie szczęśliwa w te święta!

Jeszcze raz dziękuję rodzicom, uczniom, nauczycielom, dyrekcji, pracownicy szkoły za zaangażowanie się oraz wszystkim, którzy włączyli się w tę akcję choćby w najmniejszy sposób, a było nas naprawdę sporo (szacujemy, że ok 150-200 osób) z całego serca DZIĘKUJEMY!

Dziękuję także państwu Krystynie i Janowi Wycisło, którzy wczoraj pomogli nam zawieść paczkę do magazynu oraz kl. 8a, która od poniedziałku pakowała paczkę i pomogła przy załadunku paczki do samochodu!

Zdjęcia w galerii.

f t g m