• 1

  Budynek od ul. Krakowskiej

 • 2

  Rajd Kukuczki

 • 3

  Pasowanie na ucznia

 • 4

  Izba Regionalna

 • Jasełka

Copyright 2021 - Custom text here

Szkolne eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Mały OKR

Szkolne eliminacje do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Mały OKR, to ważne wydarzenie dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Jury wysłuchało dwudziestu prezentacji konkursowych, w repertuarze nie zabrakło rodzimych klasyków literatury dziecięcej, pojawiły się również utwory współczesne. Trzeba przyznać, że jury tego dnia miało twardy orzech do zgryzienia, wyłonienie zwycięzców nie było wcale łatwe. Nasz szkolny konkurs z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a poziom prezentacji rośnie. Po długich naradach przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce Maja Malczyk klasa 3a
II miejsce Tymoteusz Gruszka 2a
III miejsce Kamil Faron 1b
 
Wyróżnienia:
 
Milena Grzegorczyk 3c
Zofia Szyszka 2a
Marcin Kasperczyk 2c
Alicja Pryszcz 1b
 
Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!
 
 
f t g m