• 1

    Budynek od ul. Krakowskiej

  • Rajd Kukuczki

  • Pasowanie na ucznia

  • 4

    Izba Regionalna

  • Dzień języków obcych

  • Pasowanie na przedszkolaka

Copyright 2023 - Custom text here

Dzień Otwarty

W minioną środę nasze szkolne progi przekroczyli przyszli pierwszoklasiści, by w ramach Dnia Otwartego nie tylko zwiedzić naszą szkołę, ale przede wszystkim przekonać się, że w szkole jest super. Dzieci wraz z rodzicami i rodzeństwem zostali serdecznie przywitani przez dyrektor szkoły p. Ewelinę Kuklę, nauczycieli oraz uczennice klasy 2a, które w rytmicznym tańcu 💃 zaprezentowały zdobyte w szkole umiejętności. Ponadto na naszych gości czekało wiele atrakcji w postaci zabaw ruchowych 🤾, aktywności plastycznych 🖌, nauki gry na ukulele 🎶, a nawet doświadczeń chemicznych 💥. Nie zabrakło również gier i zabaw w języku angielskim 🇬🇧 oraz rozwijających umiejętności matematyczne 📐. Z kolei w naszej Izbie Regionalnej mogli zobaczyć zwycięską opowieść naszych uczennic "Mikołowskie kozy", a wszystko to w postaci teatrzyku Kamishibai. Rodzice mieli okazję, by porozmawiać z nauczycielami oraz poznać bogatą ofertę naszej szkoły.

Zapraszamy i czekamy na Was we wrześniu 😊 . Przypominamy, że rekrutacja nadal trwa. 

Zdjęcia w galerii

Jeśli ktoś nie mógł osobiście nas odwiedzić w Dniu Otwartym, to nic straconego. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej szkoły w formie wirtualnej prezentacji. 

  Wirtualny Dzień Otwarty

 

f t g m