• 1

    Budynek od ul. Krakowskiej

  • 2

    Rajd Kukuczki

  • 3

    Pasowanie na ucznia

  • 4

    Izba Regionalna

  • Jasełka

Copyright 2022 - Custom text here

Obchody Dnia Patrona.

 W ramach obchodów Dnia Patrona, odbyły się w naszej szkole quizy, konkurs oraz gra terenowa. Można było także przeczytać wiele cytatów - przemyśleń Jerzego Kukuczki dotyczących górskich wypraw, które w formie miniplakatów umieszczone były na szkolnych korytarzach.

Najmłodsi uczniowie z klas I-III poznawali sylwetkę naszego patrona. Oprócz filmików o Jerzym Kukuczce, rozwiązywali quiz: " Co wiem o patronie szkoły?" oraz kolorowali kolorowanki z jego wizerunkiem i pięknymi krajobrazami gór.

Klasy 4-5 wzięły udział w quizie " Kim był Jerzy Kukuczka?". Został on przeprowadzony z wykorzystaniem aplikacji Kahoot!

Najlepsi okazali się:

- I miejsce drużyna klasy 5b w składzie: Hanna Grzegorczyk, Marta Kozina.

- II miejsce klasa 4a - Maja Malczyk,  Lena Świerc.

- III miejsce klasa 4c - Agata Pająk, Milena Grzegorczyk.

Konkurs wiedzy dla klas 7 i 8 " Jerzy Kukuczka na szczytach świata":

- I miejsce: klasa 8b - Kamil Pilch i Natalia Godlewska oraz 7c - Karolina Gruszka i Patryk Jędrowski.

- II miejsce: klasa 7d -  Paweł Mikołowicz i Michał Świerc oraz 8c- Jacek Krzyżowski i Piotr Skiba.

- III miejsce 8a, w składzie: Martyna Markiton i Kamil Marteliński.

Dodatkową atrakcją była gra terenowa "

Śladami Jerzego Kukuczki" dla uczniów klas 7 i 8. Uczniowie odwiedzili cztery „górskie bazy”znajdujące się na terenie szkoły, w których doskonalili swoją wiedzę na temat wyposażenia i kompletowania ekwipunku niezbędnego podczas górskich wypraw, orientację w terenie przy użyciu kompasu, sprawność fizyczną, w tym celność i szybkość oraz cierpliwość przy układaniu puzzli i logiczne myślenie przy szachowych potyczkach.

Z tymi zadaniami najlepiej poradzili sobie:

- I miejsce drużyna klasy 8c, w składzie Piotr Skiba i Jacek Krzyżowski.

- II miejsce klasa 8b- Amelia Muzyka i Mikołaj Przybylski.

- III miejsce klasa 8a - Kacper Notwicki i Marcel Cieśla oraz klasa 7c - Hanna Najda, Mateusz Boczkowski.

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy!

Organizatorzy:

klasy 4-8: p. Bożena Rogowska- Pawlica, p. Żaneta Sznapka, p. Małgorzata Budzińska, p. Marzena Uliasz-Śliwka, p. Grzegorz Antos.

Klasy 1-3: p. Teresa Kasińska, p. Klaudia Lasota

Zdjęcia w galerii.

f t g m